• Піца 200 грн
  • Шопери 200 грн
  • Мечі Майнкрафт 120 грн
  • Коктейлі 90 грн
  • Слайми 80 грн
  • Термомозаїка 80 грн
  • Капкейки 70 грн
  • Миловаріння 70 грн
  • Гіпсові фігурки 50/70 грн
  • Пісочна фантазія 50/70 грн
 
МК «ПІЦА»
Приміряти форму й ковпак ШЕФ-ПОВАРА, власноруч розкатати тісто на смачнючу піцу, викласти начинку та відправити випікатись – все це може маленький відвідувач на МК «ПІЦА». Неймовірно смакує, якщо з друзями разом і готувати, і смакувати авторську CrazyПіцу!

МК «Шопер»
Розмалюйте свій власний шопер на майстер-класі у Crazy Land та станьте власником торбинки, яку у магазинах точно не купиш! Наші майстрині допоможуть підібрати й поєднати кольори якнайкраще, щоб ви отримали унікальну CRAZYторбинку, прикрашену власноруч!

МК «Мечі Майнкрафт»
Переможний ⚔️ МЕЧ — своїми руками! Відвідувач не лише отримує крутезний меч героя улюбленої гри, а й самостійно вибирає візерунки, орнамент та кольори для його декорування. Ось такий він, творчий майстер-клас «Меч Майнкрафт».

МК «Коктейль»
МК «Коктейль» дарує насолоду дегустації власноруч створеного та задекорованого коктейлю. Смачний коктейль перетвориться зі звичайного десерту та цікавезну розвагу! Крутий вибір для свята в колі друзів: разом весело як робити, так і смакувати коктейлем!

МК «Slime»
Майстер-клас «Slime» - це можливість створити слайм на свій смак: обрати колір, нанюхати аромат, додати блискіток та отримати крутезний авторський #Slime! Наприкінці майстер-класу дітвора отримає трендову іграшка-антистрес, зроблену своїми руками. Готовий слайм можна покласти в індивідуальне пакування.

МК «Термомозаїка»
МК «Термомозаїка» дає унікальну можливість створити брелок за власним задумом та фантазією чи скориставшись запропонованим шаблоном. Герої мультфільмів, казок, ігор, смайли та фантастичні створіння – всі вони можуть ожити та перетворитись на іграшку-брелок для малечі.

МК «Капкейки»
МК «Капкейки» - не просто можливість відчути себе кондитером-PROFI та цікаво провести час! Це крута дегустація власноруч прикрашеним капкейком з візерунками крему, морем драже, кульок та печива на ваш смак!

МК «Миловаріння»
МК «Миловаріння» — простір для безмежної фантазії, адже маленькі відвідувачі дізнаються таємниці та хитрощі миловаріння, випробовують комбінації ароматів та барвників. Ексклюзивності милу додає і цікава форма, яку обирають діти на свій смак! В результаті МК створюється унікальне ароматне мило власноруч, що може стати чудовим подарунком для близьких.

МК «Гіпсові фігури»
Фантазуємо, озброївшись пензликом та фарбами на майстер-класі «Розпис гіпсових фігур»! Оживляємо фігурку та відчуваємо себе справжнім художником! Створений міні-шедевр дитина забирає з собою та може зібрати цілу колекцію унікальних персонажів створених власноруч.

МК «Пісочна фантазія»
Створити шедевр, малюючи піском під керівництвом  наших майстринь, зможуть усі охочі! Відвідувачі можуть обрати картинку або магнітик улюбленої тематики та оживити їх яскравими барвами пісочної фантазії. Пісочні картини – це чудовий відпочинок як для дітей, так і для дорослих разом з малечею.