Правила поведінки

Основні правила в Сімейному розважальному центрі «Сrazy Land»

В Сімейному розважальному центрі «Crazy Land» (далі Центр) діють правила поведінки, яких мають дотримуватись всі відвідувачі:

1

Перше
правило

Вхід та перебування гостей на території Центру - тільки в шкарпетках, Ваше взуття Ви можете залишити в окремих комірках шаф для взуття, які зачиняються на ключ, який Ви зберігаєте у себе.
2

Друге
правило

Ваш верхній одяг необхідно залишити в гардеробі, адже перебування у верхньому одязі в зоні ресторану не відповідає санітарним нормам.
3

Третє
правило

Придбавши вхідний браслет дитині, вона отримує можливість користуватися всіма атракціонами, що входять в перелік безлімітних розваг, які зазначені у прайсі каси входу Центру, протягом дня.
4

Четверте
правило

Дорослі (гості старше 16 років), які бажають скористатися атракціонами, можуть сплатити вартість квитка та отримати браслет для розваг на атракціонах, що зазначені в переліку безлімітних розваг. Дорослі з браслетом можуть користуватись усіма атракціонами, що входять у вартість квитка, з урахуванням дозволів та безпекових обмежень атракціонів по вазі та зросту.
5

П'яте
правило

Не знімаючи браслета з руки, можна залишати територію Центру впродовж дня і повертатися знову, без повторної оплати входу.
6

Шосте
правило

На території центру діє кімната матері і дитини, де малюків можна перевдягти чи погодувати. Наші вбиральні обладнані спеціальними унітазами для малюків, а для найменших відвідувачів є горщики
7

Сьоме
правило

На кожному атракціоні працює оператор, який стежить за дотриманням правил безпеки, поводженням на атракціоні, за порядком та дисципліною. Оператор може не допустити гостей до користування атракціоном через невідповідність безпековим нормам, що зазначені при вході до атракціонів.
8

Восьме
правило

На території Центру є ресторан з окремими банкетними кімнатами. Діти грають - батьки відпочивають.
9

Дев'яте
правило

В нашому ресторані можна споживати тільки їжу та напої з нашого меню. Як виняток, гості можуть взяти свій торт та алкоголь, але зверніть увагу, знімається додаткова плата за відкриття кожної пляшки.
10

Десяте
правило

Адміністрація має право обмежити доступ в центр гостям, що хворіють або мають ознаки інфекційних, вірусних або інших захворювань та можуть становити загрозу здоров'ю та життю самої особи або інших гостей.